pondělí 4. dubna 2011


 Depilační cukrová pasta
S růžovou vodou, čajovníkem a heřmánkem

Čistě přírodní depilační cukrová pasta BioEpil obohacená o pečující bylinné extrakty pro snadné a šetrné odstranění chloupků. Obsahuje zklidňující RŮŽOVOU VODU, desinfekční ČAJOVNÍKOVÝ OLEJ a hojivý HEŘMÁNKOVÝ OLEJ. Odstranění chloupků je opravdu jednoduché a bez zbytečného podráždění.
Depilace s BioEpil je méně bolestivá, nezpůsobuje výrazné zarudnutí pokožky a je vhodná i pro depilaci citlivých partií jako jsou podpaží či třísla. BioEpil je naprosto čistý bez obsahu syntetických látek. Proto výrazně snižuje riziko alergické reakce a je vhodný i pro citlivou pokožku. Radost z dokonale hladké pokožky vydrží až několik týdnů.

PURITY VISION BioEpil je 100% přírodní. Neobsahuje žádné umělé parfemace, ropné deriváty, SLS ani silikonové oleje. Záruku kvality a čistoty garantuje certifikace BDIH.

Proč BioEpil?
 • Cukrová depilace za výbornou cenu s certifikací BDIH
 • Šetrné odstranění chloupků přírodní cestou
 • Snadné a rychlé použití bez bolesti
 • Vhodný i na citlivé partie třísel a podpaží
 • Dokonale hladká pokožka po několik týdnů
 • S růžovou vodou, čajovníkem a heřmánkem
 • Netestováno na zvířatech
 • Pečující receptura s jedinečnou kombinací účinných bylin

Inspirační video jak s cukrovou pastou pracovat.

6 komentářů:

 1. Proč tu není video s opravdovou BioEpil? Tohle je nějaká fungující pasta ne jak BioEpil

  OdpovědětVymazat
 2. Buď něco dělám blbě, nebo to nefunguje

  OdpovědětVymazat
 3. bylo by FAKT DOBRÝ sem dát video s BIOEPILEM. Od začátku do konce, s tou dózou. Přesná instruktáž, jak se nahřívá, jak má vypadat ta konzistence a jak se s ní pracuje. Jak poznat, když je to moc či málo nahřáté atp. Evidentně to uživatelky bioepilu trápí a zatím správci těchto stránek s tím za 8 let (!!!) nic neudělali..

  OdpovědětVymazat
 4. Napodobne,koupila jsem si jo včera a opravdu nefunguje tak jak ve videu....kde asi bude chyba??

  OdpovědětVymazat
 5. Mě to fungují jako na videu úplně normálně...v mikrovlnce to stačí i cca 30 sek. A dělám to pomocí kovove tyčky že začátku kterou to odtrhavam a pak gumovou rukavici abych nebylo od toho upatlana a můžu jeden ten nátěr použít třeba ještě 5x přesně jako ve videu

  OdpovědětVymazat